Garaże blaszane drewnopodobne

Nasze garaże blaszane drewnopodobne są wspaniałą propozycją dla wszystkich, którzy estetykę stawiają na równi z wytrzymałością i funkcjonalnością. W firmie NikoStal potrafimy połączyć parametry techniczne, praktyczne właściwości oraz naturalny wygląd. Każdy oferowany przez nas garaż blaszany drewnopodobny powstaje z trwałego profilu zamkniętego. Przemyślana konstrukcja i solidny montaż gwarantują maksymalną stabilność. Dodatkowo garaże drewnopodobne są bardzo odporne na działanie czynników zewnętrznych. Zarówno opady atmosferyczne, jak też przesuwanie w wyniku silnego wiatru. Zalecamy, aby tuż po złożeniu, garaż drewnopodobny zakotwiczyć do podłoża – nasi pracownicy mogą wykonać dla Państwa taką usługę. Prosimy o tym pamiętać podczas składania zamówienia. Garaż z blachy drewnopodobnej stwarza odpowiednie warunki do przechowywania samochodu, a także wielu innych rzeczy. Zastosowań jest całe mnóstwo. Równie dobrze blaszak drewnopodobny może służyć za magazyn na rzadziej używane przedmioty i sprzęty. W kwestii ceny za garaże blaszane drewnopodobne zapewniamy bardzo przystępne warunki. Na stronie NikoStal mamy intuicyjny kalkulator – zapraszamy również do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

garaże blaszane drewnopodobne

Przed zamówieniem garażu dokonaj wszelkich niezbędnych pomiarów

Trzeba zadbać nie tylko o to, żeby samochód zmieścił się do środka bez zahaczania o ściany. Teren, na którym ma stanąć garaż blaszany drewnopodobny, musi spełniać konkretne warunki. Począwszy od właściwej podstawy, a skończywszy na wypoziomowaniu. Produkowane przez NikoStal garaże drewnopodobne najlepiej wznosić na betonie: płytach ze zbrojeniem, fundamentach punktowych lub tzw. wieńcach. Przygotowane podłoże powinno być nieznacznie większe od powierzchni konstrukcji, aby całość stała pewnie i nieruchomo. Ponadto garaż drewnopodobny można u nas zamówić w kilku różnych wariantach. Ustawienie spadu dachu ma znaczenie choćby ze względu na ukierunkowanie wody deszczowej w stosowne miejsce. Oferujemy również szereg opcjonalnych możliwości, dzięki którym blaszak drewnopodobny spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Wygodna, podnoszona do góry brama uchylna, dodatkowe drzwi czy otwory okienne – takie rozwiązania sprawiają, że garaż z blachy drewnopodobnej możemy dopasować pod konkretne życzenia. W każdym przypadku wartość zamówienia ustalamy indywidualnie, w zależności od pełnej specyfikacji. Garaże blaszane drewnopodobne marki NikoStal są warte swojej ceny – potwierdzą to nasi zadowoleni Klienci.

Garaże Blaszane Drewnopodobne

Blaszak o nowoczesnym designie? Tak, to możliwe! Poznaj garaże blaszane drewnopodobne

Jako doświadczony producent zewnętrznej zabudowy zauważamy, że w ostatnich latach ogromnym zainteresowaniem cieszą się garaże blaszane drewnopodobne. Taka budowla coraz częściej gości na prywatnych posesjach i ciężko się temu dziwić. Oferowany w tej kategorii garaż drewnopodobny stanowi absolutny hit wśród nowoczesnych pomieszczeń magazynujących. Na szczególną uwagę zasługuje design proponowanego przez nas produktu. Blaszak drewnopodobny powstaje z profilu zamkniętego o wyglądzie, który znacząco odbiega od tradycyjnych, stalowych garaży. Powłoka akrylowa imitująca strukturę prawdziwego drewna z pewnością przypadnie do gustu każdej osobie zafascynowanej oryginalnym wzornictwem. Tym bardziej, że garaż blaszany drewnopodobny o wiele łatwiej wkomponować w pozostałą część gospodarstwa domowego. Czy specjalny design oznacza zmniejszoną wytrzymałość tego typu zabudowy? Wręcz przeciwnie. Polecane przez nas garaże drewnopodobne jeszcze lepiej radzą sobie z trudami codziennego przebywania w różnych warunkach atmosferycznych. Akryl, którym barwione są garaże blaszane drewnopodobne, świetnie poradzi sobie zarówno podczas skrajnych temperatur, jak i w trakcie opadów deszczu lub śniegu.

Blaszak Drewnopodobny

Estetyka to nie wszystko. Nasze garaże drewnopodobne zachwycają szeroką funkcjonalnością

Firma NikoStal, jako jeden z liderów na rodzimym rynku, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że garaż blaszany drewnopodobny musi charakteryzować się nie tylko przepięknym designem oraz zwiększoną wytrzymałością, ale przede wszystkim ogromną funkcjonalnością. To przecież z tego powodu decydujesz się na zakup zamkniętej przestrzeni, jaką stanowią garaże drewnopodobne. Umożliwiamy dowolną personalizację rozmiaru blaszaka, dzięki czemu możesz mieć pewność, że garaż z blachy drewnopodobnej zaspokoi Twoje oczekiwania w kwestii aranżacji zewnętrznej posesji. Mimo wielu udogodnień dokładamy wszelkich starań, aby ceny za tego typu garaże nie rujnowały domowego budżetu. Nie jesteś przekonany czy stać Cię na dodatkową zabudowę? Na to również znaleźliśmy sposób. Skorzystaj z intuicyjnego kalkulatora NikoStal. Wypełnij formularz zgodnie z preferencjami i zobacz, ile może kosztować Twój wymarzony garaż drewnopodobny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz wątpliwości? Skontaktuj się ze pracownikami naszej firmy. Prawdziwy eksperci z branży chętnie odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania!