Garaże blaszane

Garaże blaszane marki NikoStal mają szerokie zastosowania. Martwisz się o swój samochód? Zainwestuj w solidny garaż blaszany i przestań przejmować się pogodą i złodziejami. Nie masz gdzie trzymać narzędzi ogrodniczych albo sprzętu sportowego? Nasz garaż blaszak równie dobrze może służyć jako pojemny schowek. Takich przykładów moglibyśmy podać mnóstwo. Porządnie wykonane, blaszane garaże sprawdzają się w każdych warunkach. Dajemy Państwu duży wybór materiałów i kolorów, a także przystępne ceny garaży blaszaków wysokiej jakości. Wszystkie zamówienia realizujemy kompleksowo, dbając o najmniejsze detale. Zwykle garaż metalowy powstaje z blachy ocynkowanej. Jednak pokryte warstwą akrylową garaże blaszaki wykazują się zdecydowanie większą żywotnością. Poza tym taka powłoka pozwala pomalować metalowy garaż na wiele kolorów – oferujemy również garaże blaszane z wykończeniami drewnopodobnymi, o niezrównanej prezencji. Cena za nowe garaże blaszane uwarunkowana jest szczegółami zamówienia: rozmiarem, usługami dodatkowymi przy montażu itd. Tworzymy garaże na wymiar, posiadamy też gotowe garaże blaszane na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu lub na spotkanie – siedzibą NikoStal jest Jodłownik (woj. małopolskie).

garaż blaszany

Chcesz zawczasu wiedzieć, ile może kosztować garaż blaszany? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

Z myślą o naszych Klientach opracowaliśmy proste w obsłudze narzędzie, które pozwala z dużą dokładnością obliczyć ceny garaży blaszanych budowanych przez naszą firmę. Cały proces sprowadza się do 4 prostych czynności. Dzięki kalkulatorowi NikoStal żaden wydatek na garaż blaszak nie będzie dla Państwa żadnym zaskoczeniem. Cenimy sobie uczciwe podejście i sami również zachowujemy pełną transparentność. Dlatego zanim Klient zamówi u nas garaże metalowe, lojalnie uprzedzamy o konieczności odpowiedniego przygotowania terenu. W niektórych przypadkach niezbędne może być uzyskanie pozwolenia – wprawdzie blaszane garaże najczęściej mają mniej, niż 25 m² powierzchni, to i tak postawienie obiektu należy zgłosić lokalnym władzom. Metalowy garaż jest stosunkowo prosty w montażu. Naszym fachowcom postawienie standardowej konstrukcji na stosownym podłożu zajmuje ok. 30 minut. Warto jeszcze dodać, że nasze blaszaki możemy wzbogacić o dodatkowe elementy. Uchylna brama, dodatkowe drzwi, dwuspadowy dach czy okna z pewnością poprawią ich funkcjonalność. Udzielamy rocznej gwarancji na garaże blaszane pierwszego gatunku – marka NikoStal stanowi synonim rzetelności i jakości. Zrobimy taki garaż blaszany, że mucha nie siada!

garaże blaszane

Blaszane garaże to świetna inwestycja. Zwłaszcza, jeśli cechuje je szerokie zastosowanie

Jesteś właścicielem niezagospodarowanego miejsca w ogrodzie lub na posesji domu? Poszukujesz funkcjonalnego rozwiązania do bezpiecznego przechowywania samochodu lub innych akcesoriów? Świetnie się składa. Garaże blaszane sygnowane logo naszej marki to doskonała inwestycja, która zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. W tej kategorii pragniemy przedstawić pierwszorzędnej jakości garaże metalowe wykonane z odpornej na destrukcyjne czynniki stali. Jest ona obojętna na działanie skrajnych temperatur, promieniowania UV czy opadów atmosferycznych. Garaż blaszany stanowi więc rewelacyjną formę zabezpieczenia przed pogodą i jest inwestycją na naprawdę długie lata. Gwarantuje to dodatkowa protekcja zewnętrznych warstw blachy, która charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością. Jako ceniony na rynku producent zapewniamy, że nowe garaże blaszane nie będą pełnić roli kolosalnego obciążenia dla budżetu domowego. Od lat udowadniamy, że atrakcyjna cena za garaż blaszak może iść w parze z bezkonkurencyjną jakością tego typu zabudowy. Nie wierzysz? Zapoznaj się z naszą ofertą na nowoczesne garaże blaszane!

garaż blaszany

Poznaj kilka powodów, dla których warto wybrać garaże blaszane firmy NikoStal

Niezwykle konkurencyjne ceny na garaże blaszaki oraz wykorzystywanie jedynie sprawdzonych materiałów to nie jedyne czynniki, które przemawiają za realizacją tego typu zamówień w naszej firmie. NikoStal umożliwia również dowolną personalizację tak ważnej zabudowy, jaką stanowią blaszane garaże. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę na garaż metalowy drewnopodobny. Sprzedaż takich produktów to ukłon w stronę sympatyków oryginalnego i pięknego designu. To właśnie dbałość o najdrobniejsze szczegóły sprawia, że proponowane w tej kategorii zabudowy wyróżniają się na tle innych garaży blaszanych. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości zabarwienia popularnych blaszaków na jeden z kilku kolorów z palety RAL. Personalizacja nie ogranicza się do modyfikacji wyglądu zewnętrznych ścian. Jako ceniony producent oferujemy garaże na wymiar. Wybierając taką opcję otrzymujesz stuprocentową pewność, że zaprojektowany przez nas garaż z blachy idealnie wkomponuje się w przestrzeń gospodarstwa domowego. Siedzibą NikoStal jest Jodłownik, jednak realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Wybierz swój wymarzony garaż blaszany, a resztą zajmie się zespół wykwalifikowanych ekspertów.