Nasza firma

Firma NikoStal istnieje na rynku od 2008 roku – najpierw produkcja garaży blaszanych ruszyła w miejscowości Jodłownik, wkrótce rozszerzyliśmy działalność na całą Polskę. W ciągu kilku lat zyskaliśmy status zaufanego, doświadczonego i rzetelnego partnera jako producent garaży blaszanych. Wyróżnia nas wysoka jakość stosowanych materiałów oraz wykwalifikowani pracownicy. Zatrudnieni fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki któremu garaże blaszane są pewne i niezawodne. Naszą wizytówką jest solidność w wykonywaniu produktów oraz terminowość. Producent blaszaków musi znać się na rzeczy, dlatego zapewniamy także fachowe doradztwo i konsultacje. Głównym przedmiotem działalności NikoStal jest produkcja garaży blaszanych, w typowych i niestandardowych wymiarach. Poza tym w firmowej ofercie firmy znajdują się:

  • bramy garażowe

  • schowki budowlane

  • duże wiaty, pomieszczenia gospodarcze

Każdy garaż blaszany oraz pozostałe konstrukcje wykonujemy z profili zamkniętych. Zapewniamy własny transport na terenie całej Polski i fachowy montaż. Producent garaży blaszanych ma za zadanie jak najlepiej spełnić oczekiwania Klientów – i zapewniamy Państwa, że zawsze realizujemy postawione cele. Zapraszamy do poznania szczegółowej oferty na garaże blaszane.

producent garaży blaszanych

Kto wytłumaczy specyfikę branży lepiej, niż producent garaży blaszanych taki jak my?

W firmowym katalogu mamy szereg atrakcyjnych propozycji, od razu gotowych do przewiezienia na miejsce i ekspresowego złożenia. Jednak producent garaży blaszanych musi być przygotowany na niestandardowe sytuacje, dlatego NikoStal wychodzi Państwu naprzeciw. Kiedy standardowe rozwiązania nie wystarczają, wtedy produkcja garaży blaszanych na wymiar będzie idealnym wyjściem. Indywidualne zamówienia realizujemy sprawnie, przedstawiając pełen wachlarz dostępnych opcji oraz szczegółowy cennik. Jako rozwijający się producent blaszaków, zapewniamy rozbudowany asortyment solidnych materiałów, wariantów kolorystycznych oraz dodatków. Garaż blaszany możemy wyposażyć m. in. w uchylną, otwieraną do góry bramę, boczne drzwi czy otwory okienne. Nawet jeżeli Jodłownik leży daleko od Państwa miejsca zamieszkania, to nie stanowi najmniejszej przeszkody. Przedstawiciele NikoStal oczekują na kontakt telefoniczny bądź e-mailowy, a ponadto na naszej stronie internetowej udostępniliśmy specjalny kalkulator cen. Cenimy sobie innowacje, dlatego pozwalamy zamówić garaż blaszany przez internetowy formularz. Prosty, wygodny, działający 24/7. NikoStal to producent garaży blaszanych, który idzie z duchem czasu – kto nie wierzy, niech najpierw sprawdzi!