Mały, słodki szczeniaczek wyrósł na wielkie, groźne psisko? Nie oddawaj go do schroniska, kup metalowy kojec dla psa!

Małe jest piękne – po zwierzętach widać to najwyraźniej. Zapewne spora część posiadaczy psów zdecydowała się na zakup/adopcję pod wpływem nagłego impulsu. Nie da się ukryć, że urokowi szczeniaków trudno się oprzeć.

Małe jest piękne – po zwierzętach widać to najwyraźniej. Zapewne spora część posiadaczy psów zdecydowała się na zakup/adopcję pod wpływem nagłego impulsu. Nie da się ukryć, że urokowi szczeniaków trudno się oprzeć. Problemy zaczynają się w momencie, kiedy czworonóg rośnie i trzymanie go w domu stwarza rozmaite zagrożenia. W takiej sytuacji warto zainwestować w porządny kojec dla psa, najlepiej zrobiony na indywidualne zamówienie. W firmie NikoStal mamy duże doświadczenie w tworzeniu takich konstrukcji.

Bezpieczeństwo traktujemy priorytetowo. Nasze wyroby produkujemy wyłącznie z najlepszych istniejących materiałów

Troska o zdrowie (i życie) domowników czy przychodzących w odwiedziny gości ma takie samo znaczenie, jak zapewnienie pupilowi odpowiednich warunków. Liczy się również ochrona zwierzęcia przed niektórymi zachowaniami ludzi. Kojec dla psa wykonany przez NikoStal nie ma absolutnie nic wspólnego z ciasną, drucianą klatką albo boksem w schronisku. Stosujemy tylko tworzywa z górnej półki, dzięki czemu ściany na pewno nie poddadzą się pod naciskiem nawet najsilniejszych szczęk. Izolacja z zachowaniem odrobiny wolnej przestrzeni, w połączeniu z racjonalnym szkoleniem, skutecznie utemperuje niekontrolowaną agresję. Rzecz jasna kojce dla psów przydają się również w zupełnie innych sytuacjach. Swego rodzaju zadaszona zagroda stanowi niezwykle interesującą alternatywę dla tradycyjnej, drewnianej budy. Pupil może przebywać na świeżym powietrzu niemal bez ograniczeń – oczywiście w granicach rozsądku – a jednocześnie ma przy tym sporą swobodę ruchów.

U nas zamówisz perfekcyjny kojec dla psa na wymiar. W NikoStal dostosujemy zagrodę do Twoich oczekiwań

Każdy czworonóg ma własne cechy charakterystyczne, które determinują to jaką specyfikację powinno mieć najlepsze ogrodzenie. Jak łatwo się domyślić, w pierwszej kolejności należy uwzględnić rozmiary zwierzęcia. Indywidualnie dopasowany kojec dla psa sprawi, że ulubieniec domu poczuje się w pełni komfortowo i szybko przyzwyczai się do swojego nowego zakątka. Nie wolno przy tym zapominać o charakterze: jeden pies potulnie zgodzi się na wyprowadzkę, drugi będzie się starał za wszelką cenę wrócić do swojego miejsca, dajmy na to przy kominku. Mieliśmy już do czynienia z naprawdę rozmaitymi czworonogami i potrafimy wskazać rozwiązanie optymalne w konkretnych okolicznościach. Możemy zapewnić, że kojce dla psów marki NikoStal powstają zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami i standardami jakości.

« powrót