Garaże blaszane drewnopodobne to nasza duma. Nikt nie robi imitujących drewno blaszaków tak, jak NikoStal!

Garaże blaszane drewnopodobne to nasza duma. Nikt nie robi imitujących drewno blaszaków tak, jak NikoStal!

Dom i jego najbliższe otoczenie stanowią wizytówkę właściciela. To, jak prezentują się z zewnątrz, wiele mówi na temat gospodarza – czyli o Tobie. Coraz więcej stawiających budynki gospodarcze, takie jak magazynki na narzędzia i inny sprzęt, domki ogrodowe czy wreszcie garaże samochodowe, zwraca pilną uwagę na ich wygląd. W firmie NikoStal jesteśmy w pełni gotowi, aby sprostać Twoim oczekiwaniom w tym zakresie. Nasze wyroby z imitującej drewno blachy akrylowej doskonale łączą walory użytkowe z naturalnym pięknem.

O funkcjonalności dbamy równie mocno, co o atrakcyjną prezencję. Nasz garaż będzie ozdobą Twojej posesji!

Strona wizualna obiektu ma duże znaczenie dla estetów. Oczywiście nie należy przy tym pomijać kwestii stricte praktycznych, to dla nas równorzędne zagadnienia. Tworzone przez NikoStal garaże blaszane drewnopodobne mogą pełnić mnóstwo różnych ról. Wszystko zależy od szczegółów konstrukcji oraz ewentualnych dodatków, a przede wszystkim: Twoich potrzeb. Komplet oferowanych przez nas elementów i możliwości personalizacji można błyskawicznie sprawdzić w specjalnym konfiguratorze online. Przy okazji od razu dowiesz się, jaki będzie dokładna wycena Twojego indywidualnego projektu. Rzecz jasna posiadamy w ofercie gotowe modele, o ściśle określonych parametrach. Z pewnością każdy znajdzie u nas coś, co wzbudzi autentyczne zainteresowanie... albo będzie w stanie złozyć zamówienie według indywidualnych preferencji.

Kupując garaż blaszany drewnopodobny NikoStal nie musisz się martwić o jego utrzymanie czy konserwację

Zwykłe deski bardzo szybko ulegają zniszczeniu pod wpływem opadów i wahań temperatury. Z czasem, przez długą ekspozycję na promienie słoneczne, traci również pierwotny urok. Można temu zaradzić, odpowiednio często stosując chemiczne środki pielęgnujące. W przypadku garaży blaszanych drewnopodobnych czynności konserwacyjne są nieporównywalnie mniej czasochłonne. Firma NikoStal do produkcji swoich obiektów gospodarczych z tej kategorii używa dodatkowo zabezpieczonych profili zamkniętych. Dzięki temu rozwiązaniu nasze konstrukcje charakteryzują się niedoścignioną trwałością oraz doskonałą stabilnością. Raz zamontowany garaż będzie Ci służył przez długie lata, a Ty praktycznie w ogóle nie będziesz się wysilać, aby utrzymać go w idealnym stanie. Gorąco namawiamy do obejrzenia galerii z naszymi wybranymi realizacjami, a także bliższego zapoznania się ze szczegółami oferty NikoStal na garaże blaszane drewnopodobne!

« powrót