Masz specyficzne wymagania odnośnie garażu blaszanego? Zapytaj producenta o zamówienia indywidualne

Masz specyficzne wymagania odnośnie garażu blaszanego? Zapytaj producenta o zamówienia indywidualne

Zdarzają się takie sytuacje, kiedy nawet najciekawsze i najbardziej zaawansowane modele z katalogu nie spełniają wszystkich potrzeb. To jednak nie powód, aby zgadzać się na jakiekolwiek kompromisy. Markę NikoStal budujemy w oparciu o niezrównaną jakość oferowanych budynków gospodarczych oraz nienaganną obsługę Klienta. A skoro chcemy być czołowym producentem garaży blaszanych w Polsce, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i realizujemy również mocno nietypowe projekty.

NiskoStal funkcjonuje w branży już od 2008 roku. Świetnie znamy najpilniejsze potrzeby Klientów

Ograniczona przestrzeń na działce, specyficzna budowa terenu, wreszcie ograniczony dostęp do światła słonecznego w wybranym miejscu. To tylko niektóre z czynników, które mogą sprawiać że konkretny garaż blaszany nie będzie pasował idealnie. My takie ograniczenia traktujemy jak wyzwania – i najczęściej znajdujemy sposób, aby je pokonać. Firma NikoStal to renomowany producent garaży blaszanych, który swoją pozycję zawdzięcza rzetelnej, ciężkiej pracy. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby Klienci byli w pełni zadowoleni z tego, co im dostarczamy. Poziom zamówienia zrealizowanych według specjalnych wytycznych najlepiej pokazuje, że znamy się na swoim fachu jak mało kto. Wystarczy spojrzeć na efekty dotychczasowych zleceń, pozytywne opinie oraz materiały, które zamieszczamy na stronie internetowej. Najlepiej jednak będzie, jeśli przekonasz się o wszystkim osobiście. Skontaktuj się z nami w sprawie Twojego nowego garażu (bądź schowka), hali, wiaty... albo kojca dla psa. Gwarantujemy, że końcowy produkt będzie Ci dobrze służyć przez wiele kolejnych lat!

Jako nowoczesny producent garaży blaszanych chętnie wdrażamy innowacyjne rozwiązania

A jeśli nie masz czasu lub ochoty dzwonić albo pisać e-maili – gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego internetowego kalkulatora cen. Ten intuicyjny konfigurator garażu pozwoli Ci stworzyć dokładnie taką konstrukcję, jakiej akurat potrzebujesz. Do wyboru dajemy kilka rodzajów zadaszenia (kierunek spadu), długość oraz szerokość budynku gospodarczego, materiał z którego wykonamy poszycie (w przypadku lachy akrylowej również kolor malowania), a także wszelkie niezbędne dodatki. Koniecznie musisz mieć podwyższone światło wjazdu, chcesz wstawić kilka otworów okiennych, a może boczne drzwi? Nie ma żadnego problemu! Stosowane przez NikoStal narzędzie od razu obliczy wartość całego zamówienia. Na koniec wystarczy wypełnić formularz z danymi niezbędnymi do realizacji zamówienia i oczekiwać na jego potwierdzenie. Który inny producent garaży z blachy tak zadba o Twoją wygodę?

« powrót